Mikro Herkül Nedir?

 

Mikro Herküller, yeni nesil sağlıklı yiyeceklerden

 

Mikro Herkülleri her aşaması kontrollü, yüksek kalite standartları uyguladığımız bir filizlendirme aşamasından geçirerek elde ediyoruz.

Mikro Herküllerimiz ete yakın miktarda bitkisel protein içeriyor; kuru bakliyat hallerine göre vitamin, antioksidan ve enzim değerleri yüzde 800’e kadar artabiliyor. Lif içerikleri yoğun. Kalori, karbonhidrat ve glisemik indeksleri oldukça düşük. Daha kolay sindiriliyorlar.

“Hepimiz ister istemez bir koşuşturmacanın içindeyiz.
Bu yoğunlukta nasıl düzgün besleneceğiz?
Nasıl sağlıklı ve formda kalacağız?
Kim bize ekstra güç, enerji verecek?
Bağışıklık sistemimizi koruyacak?
Hatta stresimizi azaltmamıza yardımcı olacak?
İşte bu minik, dev filizler bize bu konularda destek olmak için varlar.”

 
 

Mikro Herküllerimiz

Organik Maş Fasulyesi FiliziOrganik
Maş Fasulyesi Filizi

Mutfakların popüler çocuğu!
Maş fasulyesi filizi dünyada en çok tüketilen filiz. Bu şahane filizler Asya mutfağında sıklıkla kullanılıyor. Özellikle Çinliler hastası. Maş fasulyesi filizi, 5 yaşında bir çocuk gibi, tam bir fırlama! Suyu gördü mü coşuyor. 

Devamını Oku

Organik Nohut FiliziOrganik
Nohut Filizi

Bu lezzetle çocukluğuna döneceksin…
Eğer küçükken taze nohut yediysen nohut filizini mutlaka tatmalısın! Sana o özlediğin lezzeti vereceğini garanti ederiz. Garanti ettiğimiz bir başka şey de seni tok tutacağı. Baharatlı bir aroması var damakta müthiş bir tad bırakıyor.

Devamını Oku

Organik Karabuğday Filizi
Karabuğday Filizi

Yiyebileceğiniz en muhteşem meyve!
Evet yanlış okumadın karabuğday aslında tahıl değil meyve. Hepimiz onu adında buğday geçtiği için ve o şekilde yediğimiz için tahıl sanıyoruz ama işin aslı öyle değil! Ravent (Işgın) ve kuzukulağı ile yakından akrabalığı olan bir meyve kendisi.

Devamını Oku


Organik Yeşil Mercimek FiliziOrganik
Yeşil Mercimek Filizi

Gizli cevher...
Yeşil mercimek filizi bizim akıllı, uslu çocuğumuz.Yumuşacık ve iştah açan bir lezzeti var. Tazeliği insana kendini iyi hissettiriyor. Böyle sakin durduğuna bakmayın, içinde ne güzellikler var!

Devamını Oku

Organik Kırmızı Mercimek FiliziOrganik
Kırmızı Mercimek Filizi

Et kadar protein bu Mikro Herkülde!
İlk analiz ettirdiğimizde yanlışlık olduğunu zannetmiştik çünkü protein oranı en yüksek filizimiz organik kırmızı mercimek filizimiz çıkmıştı. Laboratuardan analizi tekrarlamasını isteyince anladık ki tartışmasız proteinin kralı kırmızı mercimek filizimizde! 

Devamını Oku

Organik Bezelye FiliziOrganik
Bezelye Filizi

Yazın tadını bütün sene çıkar!
Biraz tatlı, hafif baharatlı, oldukça serinletici… İşte yaz mevsimini çağrıştıran lezzeti ve ilaç gibi içeriğiyle bezelye filizleri! Literatürde “süper besin” diye geçiyor, süperliği bizi hastalıklardan koruyan, doğanın en güçlü gıdalarından biri olmasından geliyor. 

Devamını Oku